Have a question?Contact us!
MagBoss - Genuine parts and accessories GSM
Search
My account
Cart

Data processing agreement


Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci imienia, nazwiska – do uzupełnienia kategorie danych, które są konieczne do założenia konta przez Spółkę Magboss Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Economy Sp. k. w celu założenia i utrzymywania konta użytkownika sklepu internetowego prowadzonego na stronie internetowej magboss-economy.pl na warunkach opisanych w regulaminie zamieszczonym na tej stronie internetowej.

Zostałem poinformowany, że zgodę mogę wycofać w dowolnym momencie. Podanie danych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu założenia i utrzymywania konta użytkownika. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda.

Odbiorcami danych mogą być podwykonawcy, podmioty świadczące na rzecz Magboss usługi transportowe, księgowe, podatkowe, rachunkowe, informatyczne oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądy lub organy ścigania, gdy wystąpią z odpowiednim żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną.

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu wycofania zgody, usunięcia konta użytkownika lub do czasu przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z założonym kontem, z tym że wycofanie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.