Nabíječka pro Xiaomi Mi Scooter / Ninebot ES1- ES2 - ES4 42V - THGX-4202 42V - 2A DC 5,5 mm
Produkt je k dispozici
Levnější při nákupu 50 kusů!
Zobrazit více
Zobrazit více
Doručení v dalším pracovním dni
Podrobnosti
ID70311
EAN3701344054168
Váha0.26 kg
ObalKrabička
StavNový
Popis produktu
Díky kvalitní konstrukci a integrovaným ochranným prvkům zajišťuje stabilní výstupní napětí 42 V, které je nezbytné pro správné nabíjení baterií elektrických koloběžek. Nabíječka je vybavena ochranou proti přepětí, přehřátí a zkratu, čímž chrání baterii i samotné zařízení před poškozením. Kompaktní a lehké provedení umožňuje snadné přenášení a pohodlné používání doma i na cestách.
Typ zařízení: napájecí adaptér / nabíječka
Kvalita: odpovídá originálnímu provedení
Vstupní napětí: 100–240 V / 50–60 Hz
Výstupní napětí: 42 V
Výstupní proud: 2 A
Konektor: DC 5,5 × 2,1 mm
Ochrana: proti přepětí, přehřátí a zkratu
Konstrukce: kompaktní, lehká, snadno přenosná
Kompatibilita:
– Xiaomi Mi Electric Scooter 1S
– Xiaomi Mi Electric Scooter 3
– Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
– Xiaomi Mi Electric Scooter M365
– Xiaomi Mi Electric Scooter M365 Pro
– Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
– Ninebot ES1 / ES2 / ES4
Parametry
EAN3701344054168
Váha0.26 kg
ObalKrabička
StavNový
Doporučeno
Nabíječka pro Xiaomi Mi Scooter / Ninebot ES1- ES2 - ES4 42V - THGX-4202 42V - 2A DC 5,5 mm | Originální GSM Díly a Příslušenství | Velkoobchod | MagBoss.pl