Odkurzacz Robot sprzątający Xiaomi Xiaowa Lite C10

Cena brutto  774,90 PLN
Cena netto 630,00 PLN
W magazynie
Dostępność W ciągu 21 dni
W koszyku 0

Ilość Brutto Netto
1-4 774,90 PLN 630,00 PLN
5-49 750,30 PLN 610,00 PLN
50+ 701,10 PLN 570,00 PLN

Chwilowo brak na magazynie


ID 51495
Marka
Xiaomi
Waga 3,000 kg
Waga z opakowaniem 5,300 kg
Stan Oryginalny Nowy
Opakowanie Pudełko

Aktualizacja: 

Wyświetleń: 507


Robot sprzątający Xiaomi Xiaowa Lite C10

Xiaomi Xiaowa to robot sprzątający, przeznaczony przedewszystkim dla młodzieży. Robot zasysa powietrze z ciśnieniem wynoszącym maksymalnie 1600 Pa, dzięki czemu szybko i efektywnie usuwa kurz zarówno z podłogi jak i z dywanów. Doskonale radzi sobie ze sprzątaniem kurzu zalegającego w kątach pomieszczeń oraz włosów i sierści. Urządzenie zawiera pojemny zbiornik na kurz 640 ml, który uszczelniono metodą FIP (Form-in-place). Został zintegrowany z filtrem EPA E11, który zapewnia 95% skuteczności filtracji powietrza. Dzięki wykorzystaniu technologii Wi-Fi oraz aplikacji mobilnej Xiaomi Mi Home wraz z robotem Xiaowa, możliwe jest monitorowanie oraz zdalne sterowanie pracą urządzenia.

Funkcje

  • Za pomocą czujników podczerwonych, robot będzie podążał wzdłuż ściany, zachowując od niej odpowiedni dystans. Dzięki szczotce bocznej o wysokiej prędkości obrotowej, kurz zalegający przy ścianach zostanie usunięty.
  • Urządzenie automatycznie wykrywa otaczające go obiekty i w razie potrzeby szybko opuści obszar, w którym mogłoby dojść do zablokowania się robota.
  • W momencie najechania na dywan, urządzenie szybko wykruje zmianę podłoża i od razu uruchomi maksymalną moc ssania. Po zjechaniu z dywanu przełączy się na podstawowe ssanie.
  • Posiada cztery czujniki klifowe, które wykruwają zmany wysokości podłoża oraz zapobiegają upadkowi robota z wysokości.
  • W momencie gdy urządzenie napotka przedmiot, który mógłby wciągnąć przez szczotke np. kabel, to wtedy szczotki zaczynają się obracać w odwrotnym kierunku.
  • Dzięki czujnikowi elektronicznego kompasu, robot wykrywa wirtualne ściany. Przy użyciu jednej lub większej ilości ścian należy ustawić konkretny zasięg sprzątania w celu zapewnienia bezpiecznej sprzątanej powierzchni.