Pomagamy

„Starajcie się zostawić ten świat choć trochę lepszym, niż go zastaliście”
Robert Baden-Powell.

Dlaczego firma Magboss stara się pomagać innym? Gdyż w dzisiejszym świecie nie wszyscy mają równe szanse. Niektórzy rodzą się chorzy, inni w rodzinach i krajach biedniejszych od naszego. Pomoc słabszym sprawia, że możemy naprawdę nazwać się ludźmi. Jest to rodzaj otwarcia się i przebywania z drugim człowiekiem.

 

Pomoc dla przedszkola w Rwandzie.

Wraz ze szkołą Podstawową w Wawrowie zorganizowaliśmy wysyłkę paczki z materiałami papierniczymi oraz lekami do przedszkola w Rwandzie. Prowadzone jest ono przez misjonarkę z Gorzowa Wielkopolskiego przebywającą tam od roku. W całej akcji czynny udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej z Wawrowa, którzy zebrali wysłane przez nas artykuły papiernicze.

 

 

 

 

Lubelskie Dni Kultury Studenckiej KULturalia  2018

Rok 2018 był szczególnie ważny dla społeczności akademickiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Dokładnie 100 lat wcześniej, w atmosferze odzyskanej niepodległości naszej Ojczyzny, z inicjatywny ks. Idziego Radziszewskiego został utworzony w Lublinie katolicki uniwersytet – jedna z najstarszych uczelni w Polsce. KULturalia stanowią największy i najważniejszy projekt spośród wielu inicjatyw podejmowanych przez USS w trakcie roku akademickiego. Ze względu na swój niepowtarzalny charakter cieszą się rosnącą popularnością i przyciągają tłumy odbiorców. I  my mogliśmy aktywnie przyczynić się to organizacji tak ciekawego wydarzenia i uczcić wraz z lubelskimi studentami 100 lecie niepodległości.

 

 

 

Wsparcie dla fundacji Ludzki Gest Jakuba Błaszczykowskiego.

Podczas Świąt Hodowców Gołębi nasza firma systematycznie wspiera finansowo fundację. Głównym jej celem jest wspieranie chorych osób do 21 roku życia.  Jest również kształtowanie pozytywnych postaw wśród dzieci i młodzieży, poprzez wspieranie ich rozwoju ze szczególnym uwzględnieniem kultury fizycznej. Fundacja – organizując turnieje sportowe, koncerty charytatywne, itp., zbiera w ten sposób fundusze na leczenie, rehabilitację, pomoc socjalną i rozwój talentów młodych ludzi.

 

 

 

 

 

Gminny Dzień Dziecka

Mieliśmy przyjemność wspomóc zorganizowanie atrakcyjnego i pełnego świetnej zabawy Dnia Dziecka dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Nowy Kawęczyn. Zorganizowany on został przez Gimnazjum Józefa Wybickiego w Strzybodze (obecnie szkoła podstawowa).

 

Zmodyfikowano: 2019-10-17 07:23:32