Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier Pro

Cena brutto  799,50 PLN
Cena netto 650,00 PLN
W magazynie
Dostępność W ciągu 21 dni
W koszyku 0

Ilość Brutto Netto
1-4 799,50 PLN 650,00 PLN
5-49 799,50 PLN 650,00 PLN
50+ 799,50 PLN 650,00 PLN

ID 51035
EAN 6970244526649
Marka
Xiaomi
Model Oczyszczacze powietrza
Waga 8,000 kg
Waga z opakowaniem 9,700 kg
Stan Oryginalny Nowy
Opakowanie Pudełko

Aktualizacja: 

Wyświetleń: 318


 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro

 

Xiaomi Mi Air Purifier Pro to kulminacja najnowszych technologii oczyszczania powietrza. Precyzyjny czujnik laserowy wykrywa nawet najmniejsze zanieczyszczenia, a znakomita wydajność CADR 500m3/h zapewnia dostęp do świeżego powietrza w zasięgu do nawet 60m2. Nowoczesny wyświetlacz OLED wraz z aplikacją mobilną dają gwarancję maksymalnej wygody użytkowania.

  • Duży zasięg i doskonałe możliwości czyszczenia.
  • Jest wyposażony w zaawansowany system sprężonego powietrza, który pozwala na jego wymianę w pokoju 8 razy na godzinę. Oznacza to, że powietrze jest przepuszczane przez oczyszczacz co 7.5 min. Mi Air Purifier Pro ma 360-stopniowy system wlotu powietrza. Absorbuje niezdrowe zanieczyszczenia, takie jak pły lub cząstki PM2.5 i emituje czyste powietrze. Ten oczyszczacz powietrza spełnia swoje zadanie tak dobrze, że aż będziesz chciał pozostawać w swoim własnym, wewnętrznym lesie.
  • Działa bardzo cicho, dzięki czemu można go używać w nocy, bez zakłócenania snu- sekret tkwi w ulepszonej konstrukcji filtra. Wentylator osiowy i kanał powietrzny zostały połączone, co pomogło nie tylko zredukować hałas, ale także zapewnić bardziej płynny i mocniejszy przepływ powietrza.
  • Mi Air Purifier Pro stosuje trójstopniowy proces filtracji, ponieważ skuteczna eliminacja zarazków nie może być wykonana w raptem jednym kroku. Urządzenie to jest w stanie pochłonąć wszelkie szkodliwe dla zdrowia cząsteczki, takie jak włosy, pyłki, kurz i znacznie groźniejsze alergeny, takie jak cząsteczki PM2.5 lub formaldehyd.
  • Pierwszy etap filtracji obejmuje przechwytywanie dużych cząstek, takich jak ludzkie włosy i kurz. Kratka wykonana jest z PET dzięki czemu jest odporna na działanie kwasów, a także olejów.
  • Filtr wykonany przez TOREY angażuje się podczas drugiego etapu filtracji. Pozwala to zneutralizować zanieczyszczenia o rozmiarach mniejszych niż mikrony, takie jak PM2.5, które stanowią poważny problem. Ma niewielki opór powietrza, praktycznie nie powodując hałasu, dzięki czemu idealnie nadaje się do nocnej pracy.
  • Filtr węglowy doskonale usuwa nieprzyjemne zapachy. Możesz umieścić w swojej kuchni i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów.