Joyroom kabel USB-C – USB-C 480 Mb/s 60 W 1 m bílý S-CC060A9
Produkt je k dispozici
Levnější při nákupu 50 kusů!
Zobrazit více
Zobrazit více
Kupte si nyní, odešleme dnes!
Do konce:
Podrobnosti
ID70185
PIDS-CC060A9
EAN6956116733704
Váha0.025 kg
ObalKrabička
StavNový
Záruka (měsíce)6
Varianty
Kolor
Biały
Czarny
Popis produktu
Joyroom kabel USB-C – USB-C je určen pro nabíjení i přenos dat u moderních zařízení, včetně zařízení Apple. Podporuje výkon až 60 W, zajišťuje stabilní a bezpečné nabíjení a spolehlivý přenos dat. Kvalitní zpracování zaručuje dlouhou životnost a odolnost při každodenním používání.
Specifikace
  • Značka: Joyroom
  • Model: S-CC060A9
  • Typ konektoru: USB-C – USB-C
  • Přenos dat: až 480 Mb/s
  • Maximální výkon: 60 W
  • Maximální proud: 20 V / 3 A
  • Délka: 1 m
  • Barva: bílá
Hlavní vlastnosti
  • Rychlé nabíjení: podpora výkonu až 60 W pro smartphony, tablety a další zařízení